Kim jestem?

Nazywam się Emilia Szopa.

Z zawodu i pasji jestem grafikiem komputerowym. Zajmuję się doradztwem i kreowaniem wizerunku marki oraz projektuję wszelkiego rodzaju grafiki użytkowe na potrzeby internetu, druku i produkcji.

Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu jestem w stanie zaproponować sprawdzone i gotowe rozwiązania dotyczące reklamy.

Czym się zajmuję?

W mojej pracowni graficznej powstają projekty takie jak: logo, strony internetowe, billboardy, roll-upy, plakaty, katalogi, ulotki, wizytówki i wiele innych. Każdy projekt jest nieszablonowy w wyjątkowym stylu i starannie wykonany.

Zajmuję się również pozycjonowaniem stron internetowych i kreowaniem wizerunku firm. Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio.

Moja misja

Projektuję z myślą o jutrze.

W myśl tej zasad oraz w oparciu o nieszablonowe myślenie, kreatywność, stały rozwój zawodowy, nieustanne poszukiwanie inspiracji pragnę zaoferować usługi najwyższej jakości.

Zapraszam do współpracy

Projektowanie graficzne to nie tylko moja praca ale również pasja i sposób na życie! Zapraszam do współpracy, z przyjemnością przygotuję i prześlę wycenę. Zadaj pytanie • 20 XI2015
  SZLACHETNA PACZKA

  Zaangażuj się w pomoc. Gest, miłe słowo, błysk w oku. Czasem jedno słowo wystarczy, by ktoś poczuł się ważny. Jedna chwila spędzona razem może sprawić, że ktoś uwierzy w siebie. Właśnie dzięki takim drobiazgom ludzie odzyskują siłę i nadzieję. I Ty możesz pomóc rodzinom w potrzebie!
  Czytaj więcej...

 • 30 XI2015
  OTWARCIE SKLEPU INTERNETOWEGO
  Wielkie otwarcie sklepu internetowego Szpulkalka i Spółka ! Zapraszam do odwiedzenia sklepu. Asortyment będzie systematycznie poszerzany, możesz również liczyć na bardzo korzystne promocje.
  Czytaj więcej...